Nabór do grupy konsultacyjnej “Wojkowickie wieczorki muzyczne…”

W związku z realizacją projektu Wojkowickie integracyjne wieczorki muzyczne przy fontannach finansowanego ze środków programu Narodowego Centrum Kultury Kultura-Interwencje. Edycja 2023, Miejski Ośrodek Kultury ogłasza nabór do grupy konsultacyjnej opracowującej scenariusze przedmiotowych wieczorków.

Do udziału w grupie Konsultacyjnej poszukujemy:

• 2 przedstawicieli dzieci i młodzieży uczęszczających do wojkowickich placówek oświatowych w wieku 12 – 18 lat,
  • 2 przedstawicieli mieszkańców Wojkowic w wieku 18 – 59 lat
  • 2 przedstawicieli mieszkańców Wojkowic(seniorów) w wieku 60+
  • 2 przedstawicieli migrantów wojennych z Ukrainy zamieszkujących obecnie Gminę Wojkowice

Zadaniem grupy konsultacyjnej jest wspólne wypracowanie razem z zespołem Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach partycypacyjnego modelu uczestnictwa w kulturze w Gminie Wojkowice poprzez wspólną organizację Wojkowickich integracyjnych wieczorków muzycznych przy fontannach. Grupa konsultacyjna będzie pracowała pod opieką wykwalifikowanego organizatora społeczności lokalnych, który poprzez różnego rodzaju metody i techniki partycypacyjne pokaże grupie jak pracować na rzecz rozwoju i budowania oddolnych inicjatyw społeczno – kulturalnych.

Zgłoszenia chęci udziału w pracach rady prosimy nadsyłać na adres mailowy: m.klimek@wojkowice.pl do 26 czerwca 2023 roku.