MOK powraca ze stacjonarnymi zajęciami!

Bardzo miło nam poinformować wszystkich mieszkańców Wojkowic o powrocie do zajęć i warsztatów w murach Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego, limitów osób na zajęciach, obowiązkowych maseczkach – jednak już nie online i za pośrednictwem ekranów, a w sali i małych grupach. Startujemy w czerwcu i serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą. Ilość osób, która może wziąć udział w konkretnych warsztatach jest ograniczona, dlatego prosimy również o potwierdzanie swojego udziału.

W czerwcu swoją stacjonarną działalność wznowią grupy muzyczne i teatralne. Powrócą spotkania Regionalnego Zespołu Folklorystycznego Jaworznik, a także grupy teatralnej „Agrafka” oraz chóru kameralnego. Zespół ColorBears Team powróci ze swoimi próbami do MOK-u i już od najbliższego piątku – 28 maja, rozpoczyna nabór nowych uczestników. Wracamy również z lekcjami nauki gry na fortepianie, której uczestnicy do tej pory spotykali się tylko w formie online. Zapraszamy też do  klubu filmowego, w czerwcu odbędą się dwa spotkania w ostatnie czwartki miesiąca, są darmowe i z zachowaniem odpowiednich odstępów. Mamy nadzieję, że powoli będziemy wracać z coraz szerszą ofertą kulturalno-edukacyjną, a po wakacjach z nowymi pokładami energii i pomysłami zaproponujemy Wam nowości w naszych zajęciach i wydarzeniach kulturalnych.