Młody Miłośnik Sztuki – akcja kulturalna dla dzieci i młodzieży

Nie od dziś wiadomo, że uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych się opłaca – poszerza nasze horyzonty, rozwija wyobraźnię, jest wstępem do dojrzałego odbioru dzieł kultury i oczywiście dobrą okazją do spotkań towarzyskich i wymiany poglądów. Aby przybliżyć naszym najmłodszym a także młodzieży uczestnictwo w różnych wydarzeniach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, rozpoczynamy program „Młody Miłośnik Sztuki”. Każdy kto dołączy do zabawy wygrywa, a Waszym zadaniem jest zbieranie pieczątek. Jeśli uzbiera się odpowiednią ilość, z naszą kartą na kolejne wydarzenie wchodzicie za darmo.

Karta „Młodego Miłośnika Sztuki” zawiera miejsca na przybicie pieczątek, należy zebrać 5 takich pieczątek, które będą przybijane za każdym razem, kiedy weźmiecie udział w wydarzeniu oznaczonym specjalnym logo „Młodego Miłośnika Sztuki”. Po zebraniu 5 pieczątek na 6 wydarzenie wchodzicie gratis, należy jedynie wcześniej zgłosić chęć udziału i zarezerwować miejsce. W akcji mogą brać udział dzieci i młodzież do 15 roku życia, a specjalną kartę do zbierania pieczątek otrzymają za darmo w MOK-u. Należy więc uważnie obserwować różne imprezy, spektakle i inne wydarzenia organizowane przez MOK, bo właśnie te ze specjalnym znaczkiem biorą udział w akcji i pomogą Wam gromadzić pieczątki na karcie. Zachęcamy Was do wspólnej zabawy i przede wszystkim do uczestniczenia w życiu kulturalnym miasta. To zawsze się opłaca. Akcja natomiast będzie trwała od września 2023 roku do czerwca 2024 i w tym czasie możecie zbierać znaczki na swoich kartach. Zapraszamy do zabawy, a więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO – MŁODY MIŁOŚNIK SZTUKI