„Magia Układania Puzzli” po raz drugi

W minioną sobotę 16 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbyły się II Drużynowe Mistrzostwa Wojkowic w układaniu puzzli! Prawdziwi pasjonaci układanek zebrali swoje drużyny by wspólnie zawalczyć o mistrzowski tytuł. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, a na wszystkich uczestników upominki od Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza Szczerby.

Do turnieju przystąpiło 5 drużyn, a każda z nich składała się z czterech osób. Wśród uczestników znajdowała się zarówno młodzież jak i dorośli. Każda grupa losowała zestaw 500 puzzli, który miała ułożyć w jak najkrótszym czasie. Nie było jednej strategii na wygraną, każdy z zespołów wybrał inną drogę do zwycięstwa. Niektórzy zaczynali od ramki inni dzielili wszystkie puzzle kolorami. Zwycięski zespół skompletował swój obrazek już po 52 minutach! Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Tego Puzzla Brakuje -czas: 52 min.

II miejsce Magiczne Dziewczyny – czas: 1 godzina i 15 min.

III miejsce Kolorowe Kredki – czas: 1 godzina i 25min.

IV miejsce Nikczemne Bestie – czas: 1 godzina 40 min.

V miejsce Magic Team – czas: 1 godzina 55 min.

Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników. Zapraszamy do dalszego rozwijania swoich pasji bo kolejne zawody już za rok!