Królowa Śniegu zawitała do MOK-u

Zima w tym roku nas ominęła, mrozu nie było, śniegiem nie sypnęło – dlatego też nie pozostało nam nic innego, jak tylko zaprosić do naszego MOK-u Królową Śniegu we własnej osobie! Klasyczna baśń kochana przez dzieci na całym świecie, z pięknym i bardzo ważnym przesłaniem została zaprezentowana na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury przez aktorów ze Studia Teatralnego „Sztuka” z Trzebini. Interaktywny spektakl wprowadził najmłodszych widzów w świat zimy i chłodu oraz zachęcił do aktywnego uczestnictwa w tej magicznej historii.

„Królowa Śniegu” to ponadczasowa opowieść o sile przyjaźni, walce ze złem, przezwyciężaniu trudności i ogromnej odwadze, która drzemie w każdym z nas. To bajka o dwójce dzieci – Gerdzie i Kaju, którzy zostali wystawieni na ciężką próbę przyjaźni i lojalności. Czy im się udało? O tym przekonały się wszystkie dzieci, które w niedzielne popołudnie, wraz z rodzicami wybrały się na przedstawienie do MOK-u. Okazało się, że wśród bohaterów pojawiających się na scenie znalazły się również takie postaci jak Kruk, Królewna, Wróżka czy Rozbójnik. Wszystkie one wnosiły do historii ważną lekcję i sprawiały, że Gerda mogła kontynuować poszukiwania swojego przyjaciela. Dzieciom również bardzo podobała się kolorowa i zimowa scenografia oraz barwne kostiumy aktorów. Najmłodsi chętnie włączali się do wspólnych aktywności, w tym do śpiewania z aktorkami. Pełna sala z entuzjazmem reagowała na perypetie bohaterów baśni. Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne przedstawienia w wykonaniu Studia „Sztuka” – już niebawem zobaczymy w MOK-u „Jasia i Małgosię”.