Konkurs „Pomysł na innowacje”

Konkurs „Pomysł na innowacje” Wojkowice 2020

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach w ramach projektu „Laboratorium Innowacji Kulturalnych” realizowanym przez Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wojkowicach i gminą Wojkowice  w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura ogłasza Konkurs „Pomysł na innowacje” Wojkowice 2020.

Ideą konkursu jest pokazanie innowacyjności w pomysłach na działania kulturalne. Chodzi o pokazanie czegoś – niekonwencjonalnie, o przedstawienie nowych zastosowań działań powszednich i własną, oryginalną interpretację codziennych zachowań. Celem konkursu jest wsparcie procesu inkubacji innowacyjnych projektów społeczno – kulturalnych. Proces inkubacji obejmie 10 pomysłów zgłoszonych przez młodzież szkolną, z których co najmniej 5 przekroczy etap testowania i zostanie skierowane do wdrażania i popularyzacji na szerszą skalę. Twórcami nowatorskich pomysłów będą młodzi innowatorzy — z placówek oświatowych w Wojkowicach.

Szczegóły w regulaminie.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA