„Komedia z dreszczykiem” – czyli wieczór z gwiazdami na scenie MOKu

Do Wojkowic zawitały prawdziwe gwiazdy – Piotr Cyrwus, Ilona Chojnowska, Magdalena Wołłejko oraz Modest Ruciński wystąpili dla nas w komediowym spektaklu z lekką nutką kryminalno-detektywistycznej zagadki. Ta aktorska ekipa wyczyniała na scenie słowne akrobacje, wywołując na widowni wybuchy śmiechu i wprowadzając wszystkich w doskonałe humory. „Komedia z dreszczykiem” to spektakl, w którym narastające napięcie i tajemnica w tle głównych wydarzeń wprowadzają widzów w konsternacje i zaciekawienie. Pojawiają się bowiem duchy, celebryci, zdrada i tajemnicza śmierć. Te wszystkie elementy złożyły się na naprawdę dobrą zabawę i teatralną ucztę dla oka i ucha.

„Komedia z dreszczykiem”  jest komediową sztuką teatralną w reżyserii Magdaleny Wołłejko (pseudonim Meggie W. Wright), która zagrała również jedną z postaci w spektaklu i jest autorką scenariusza. Fabuła przedstawienia już od samego początku zapowiadałą tajemnicze wydarzenia i ingerencję nadprzyrodzonych mocy. Do malowniczej posiadłości nad jeziorem w 30. rocznicę ślubu przyjeżdża Konrad, jednak zamiast żony towarzyszy mu ponętna Bianka. W pewnym momencie dochodzi do tragicznego zdarzenia a na scenę wkracza inspektor policji. Wyjątkowo ekscentryczną postacią okazuje się Józefina – medium i hipochondryczka, która pojawiła się aby nawiązać kontakt z duchem. Zakończenie przedstawienia zaskoczyło widzów, a całość rozbawiła ich do łez. Aktorzy w doskonałej kondycji i świetnych kreacjach sprawili, że publiczność z wielką przyjemnością śledziła ich sceniczne perypetie i zaskakujące zwroty akcji. Dziękujemy za metafizyczne przeżycia i tak niecodzienną „Komedię z dreszczykiem”.