Kolejny rok szkolny dobiega końca

Wrażliwość muzyczna oraz talenty wokalne pielęgnowane przez miniony rok szkolny w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach miały szanse wreszcie zaprezentować się szerszej publiczności.

W miniony poniedziałek, na naszej scenie, wystąpili uczestnicy zajęć wokalnych, nauki gry na fortepianie oraz gitarze a także członkowie Chóru Kameralnego i Regionalnego Zespołu Folklorystycznego Jaworznik. Publiczność mogła wysłuchać dobrze znanych kompozycji jak “Wiosna” A. Vivaldiego czy  “Walc kwiatów” P. Czajkowskiego. Wieczór ten był również doskonałą okazją do podziękowania instruktorom, którzy dbali o to  by systematyczne ćwiczenia i całoroczna praca uczniów, przyniosła jak najlepsze efekty. Podopiecznym Miejskiego Ośrodka Kultury gratulujemy pięknych występów i życzymy udanych wakacji.  Liczymy, że we wrześniu spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.

Tymczasem zapraszamy już w najbliższą niedziele na ostatni przedwakacyjny koncert zespołu proWOKALni. W folkowe klimaty wprowadzą nas wokaliści oraz instruktorzy śpiewu , którym tym razem towarzyszyć będzie zespół  instrumentalny FUNGUS COMBO.