Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Jerzy Połomski

W sobotę 4 marca Miejski Ośrodek Kultury gościł wyjątkowego artystę, legendę polskiej sceny muzycznej – Jerzego Połomskiego. Już od 60 lat koncertuje przy wypełnionych salach oraz z powodzeniem nagrywa kolejne płyty, które pełne ponadczasowych przebojów są wciąż wyznacznikiem standardów na rynku muzycznym. Zgromadzona licznie publiczność wspólnie z piosenkarzem śpiewała najbardziej znane utwory. O godzinie 17.00 przenieśliśmy się więc w magiczny świat Jerzego Połomskiego.

Zachwycona wojkowicka publiczność aktywnie uczestniczyła w recitalu wybitnego artysty, dając się porwać jego elegancji i urokowi. W repertuarze Połomskiego znalazły się znane wszystkim doskonale piosenki oraz utwory z płyt wydanych niedawno. Publiczność długo oklaskiwała każde wystąpienie. Największe wrażenie wzbudzała przede wszystkim niesamowita energia z jaką Jerzy Połomski od 60 lat wychodzi na scenę i czaruje słuchaczy. Styl artysty charakteryzuje się doskonałą dykcją oraz piękną barwą głosu, a podczas śpiewania wykorzystuje całą gamę środków aktorskich.

Sobotni koncert pozostanie na długo w pamięci jego uczestników, podobnie jak autografy oraz pamiątkowe zdjęcia, które uwieńczyły całe wydarzenie.