Informacje dla uczestników Festiwalu “Mikrofon, MOK i Ty”

Udostępniamy kolejność występów podczas tegorocznego VIII Festiwalu Wokalnego “Mikrofon, MOK i Ty”. Prosimy o sprawdzenie czy wszystko się zgadza. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na zgloszenia@mokwojkowice.pl. Na wszystkie wiadomości odpowiemy w poniedziałek.

Przypominamy, że w pierwszym dniu festiwalu – 19.11.2019r. przesłuchamy uczestników kategorii I, II i III, natomiast w drugim dniu – 20.11.2019r. kategorie IV i V. Każdego dnia przesłuchania rozpoczynamy od godziny 9.00 aż do przesłuchania wszystkich obecnych uczestników. Po każdej kategorii jury uda się na naradę, podczas której zostaną wyłonieni laureaci danej kategorii. Po obradach zostaną wręczone nagrody, a następnie rozpoczniemy przesłuchania w kolejnej kategorii. W razie problemów z dojazdem prosimy o kontakt telefoniczny – 32 769 64 82. Ze względu na brak dużego parkingu, prosimy o korzystanie z parkingów w okolicy – zalecamy skorzystanie z map Google w celu znalezienia najbliższego miejsca.

Po zakończeniu każdego dnia konkursowego jury na pewno będzie chętnie odpowiadać na wasze pytania odnośnie ich oceny poszczególnych uczestników i ostatecznych werdyktów, więc zachęcamy do konsultacji.

Mamy nadzieję, że festiwal przebiegnie bez większych opóźnień i problemów, oraz atmosfera będzie bardzo swobodna i miła. Tego życzymy sobie i wam.

Życzymy wszystkim udanych występów i zajęcia miejsc na podium! Do zobaczenia!

DZIEŃ 1

KATEGORIA I