Grupa Teatralna “Agrafka” wystąpiła w MDK Bogucice

//Grupa Teatralna “Agrafka” wystąpiła w MDK Bogucice

Grupa Teatralna “Agrafka” wystąpiła w MDK Bogucice

Grupa Teatralna “Agrafka” wystąpiła w MDK Bogucice

W czwartek 7 listopada w Miejskim Domu Kultury Bogucice w Katowicach grupa seniorów Teatru Agrafka działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach wystawiła sztukę pt. Hamlet we wsi Komorne Głuche.

Doskonałe przedstawienie wszelakich życiowych problemów społeczności wiejskiej w reżyserii Kamila Katolika cieszyło widownię.

Przestawienie to nie tylko doskonały czas rozrywki dla zaproszonych gości z dzielnicy Bogucice oraz słuchaczy Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku w Katowicach, którzy wypełnili niemal całą widownię, to również powrót do bliskiego widzom klimatu PRL-u.

To także znane widzom nieporozumienia i nie tylko… pomiędzy różnymi klasami społecznymi. Pełna dobrego humoru sztuka i oczywiście doskonała obsada aktorska pokazuje że, zawsze można… można się dobrze bawić, śmiać do rozpuku, spełniać marzenia z dzieciństwa o byciu aktorem pierwszego planu i na to wszystko nie jest za późno.

Spektakl nagrodzono gromkimi brawami, doskonali aktorzy otrzymali kwiaty i podziękowania.

To już kolejne przedstawienie, które mieliśmy przyjemność wraz z słuchaczami UETW zobaczyć w wykonaniu Teatru Agrafka, było po prostu wspaniałe, liczymy na kolejne i życzymy wielu sukcesów scenicznych wszystkim wykonawcom. 

By | 2019-11-28T13:01:25+02:00 Listopad 28th, 2019|
Skip to content