Wspólne kolędowanie w MOKu

20 stycznia 2019

Wspólne kolędowanie w MOKu

Tradycyjnie już Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach rozpoczyna rok wspólnym kolędowaniem. Ta inicjatywa skierowana do mieszkańców Wojkowic oraz okolic pozwala łączyć pokolenia, a także zacieśniać rodzinne i lokalne więzi.  Zapraszam w niedziele, 20 stycznia 2019 roku na godzinę 17:00 zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki.

Na scenie wystąpią uczestnicy warsztatów wokalnych odbywających się w MOKu,  Chór Kameralny Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach oraz Regionalny Zespół Folklorystyczny Jaworznik. Serdecznie zapraszamy by razem z nami poczuć jeszcze raz magię świąt i kultywować piękny zwyczaj wspólnego kolędowania. W czasach nieustannego braku czasu i pośpiechu  warto zatrzymać się na chwilę, aby odwiedzić w ten niedzielny wieczór MOK by poczuć spokój i radość z przeżywania chwili. Wstęp darmowy!

20 stycznia 2019
Wydarzenie kategoria: