Spektakl dla dzieci – Jaś i Małgosia

Uwaga! Bilety zakupione na pierwotny termin wydarzenia – 22.03.2020r., a także drugi termin – 17.05.2020r. zachowują swoją ważność na nowy termin!

Już we wrześniu po raz kolejny zawita do nas Studio Teatralne Sztuka z Trzebini. Tym razem aktorzy przedstawią znaną wszystkim dzieciom historię Jasia i Małgosi oraz chatki z piernika! Zapraszamy wszystkie maluchy razem z rodzicami na wyjątkową przygodę z jedną z najbardziej popularnych bajek dla dzieci. Przedstawienie odbędzie się 20 września o godzinie 16.00. Bilety w cenie 10 zł od osoby są dostępne w kasie MOK i online.

Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do uczniów szkół podstawowych (I-IV klasa). Zarówno młodsze jak i starsze dzieci znajdą w tej ponadczasowej historii interesujące motywy i ważną lekcję dotyczącą ….ekologii! Bajka w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego Sztuka ma bardzo ważne przesłanie związane z dbaniem o środowisko i segregacją śmieci. Jaś i Małgosia nie tylko spacerują po lesie i spotykają w nim czarownicę mieszkającą w piernikowej chatce, ale również zwracają uwagę na zaśmiecony i brudny las. Interaktywna bajka zachęci dzieci do uważnej obserwacji swojego najbliższego otoczenia i dbania o przyrodę. Uczestnicy spektaklu razem z bohaterami bajki będą sprzątać las oraz dowiedzą się jak ważna jest ochrona środowiska.

Kup bilet