Słowem malowane – wystawa prac wojkowickich seniorów

31 stycznia 2020 - 1 lutego 2020

Słowem malowane – wystawa prac wojkowickich seniorów

Aktywy Wojkowicki Senior, stowarzyszenie prężnie działające na terenie Wojkowic i okolic, zaskoczyło już niejeden raz swoimi pomysłami i kreatywnym podejściem do życia. Grupa działa na wielu polach i chętnie dzieli się swoimi pasjami z innymi. Tym razem będziemy mieli okazję do podziwiania wspaniałego rękodzieła, którym zajmują się członkinie stowarzyszenia. Wystawa ,podczas której zobaczymy różnorodne prace wykonane w wielu technikach, odbędzie się 31 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach o godzinie 16.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Słowem malowane – pod tym hasłem mieści się cały przekrój rękodzielniczych aktywności Aktywnego Wojkowickiego Seniora. Jednak nie tylko malowane prace zobaczymy podczas wernisażu. Na wystawie zostaną zaprezentowane dekoracyjne stroiki, ozdoby wykonane w technice decoupage’u, także  malarstwo a również znajdzie się miejsce na pięknie wyszywane serwetki – czyli wszystko to co wykonano dzięki własnej precyzji i staranności. Różnorodność prezentowanych na wystawie eksponatów będzie inspiracją dla wszystkich, którzy pragną rozpocząć przygodę z kreatywnymi działaniami. Jednak przede wszystkim jest to przegląd twórczości seniorów, którzy inspirują nawet najmłodszych do podejmowania nowych wyzwań. Na wystawie swoje prace pokażą: Terasa Jaskula, Irena Herbińska, Bogusława Duczmal. Jolanta Kalinowska, Elżbieta Krutow, Danuta Saja, Helena Nowak oraz Zdzisława Kiełbasa. Za oprawę muzyczną towarzyszącą wydarzeniu odpowiadać będzie Andrzej Krawczyk. Serdecznie zapraszamy!

Start:
31 stycznia 2020