ProWOKALni na Walentynki!

11 lutego 2018

ProWOKALni na Walentynki!

Zespół proWOKALni ponownie wystąpi na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Grupa niezwykle utalentowanej młodzieży, dorosłych oraz profesjonalnych muzyków i nauczycieli śpiewu wprowadziła nas w cudowny świąteczny nastrój podczas noworocznego koncertu. Tym razem zobaczymy ich w nowej odsłonie  z okazji Walentynek – będzie więc romantycznie i nastrojowo! Na koncert zapraszamy 11 lutego o godz. 18.00.

„Czas Miłości” – pod takim hasłem proWOKALni wystąpią dla mieszkańców Wojkowic na  specjalnym walentynkowym koncercie . Pod kierunkiem muzycznym Irminy Barczewskiej – Garus usłyszymy najpiękniejsze miłosne piosenki i poczujemy romantyczny klimat święta zakochanych. Zapraszamy nie tylko pary, ale również miłośników dobrej muzyki oraz wielbicieli komedii romantycznych, koncert proWOKALNych będzie również doskonałą okazją do zapoznania się z klasyką piosenki o miłosnej tematyce. Aby więc przyjemnie spędzić ten wyjątkowy dzień w roku nie trzeba szukać daleko, tylko udać się do MOK-u i zakochać w przepięknej muzyce.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Magdalena Pasternak

11 lutego 2018