Popisy muzyczno-taneczne

15 czerwca 2019

Popisy muzyczno-taneczne

Zbliżają się wakacje a wraz z nimi podsumowania rocznej pracy podopiecznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Przez cały rok pilnie ćwiczyli i rozwijali swoje pasje pod okiem instruktorów, przyszedł więc czas na zaprezentowanie umiejętności przed szerszym gronem. Zapraszamy na „Popisy muzyczno-taneczne” 15 czerwca o godzinie 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wśród licznych zajęć odbywających się regularnie w MOK-u, dużą popularnością cieszą się właśnie te muzyczne i taneczne. Są skierowane zarówno do dzieci jak i dorosłych, w każdym momencie można więc zacząć przygodę z wybraną dziedziną i szlifować swój talent. Na tradycyjnym już podsumowaniu podczas „Popisów muzyczno-tanecznych” wystąpią uczestnicy zajęć wokalnych, nauki gra na gitarze, nauki gry na fortepianie, zobaczymy również układy w wykonaniu grup tanecznych Arabeska, Color Bears Team oraz Otherside Jumpstyle Team. Wieczorek będzie również doskonałą okazją przed wakacjami do zapoznania się z ofertą edukacyjno-artystyczną MOK-u. Zapraszamy serdecznie!

15 czerwca 2019
Wydarzenie kategorie: