Nowy sezon Klubu Filmowego

11 października 2018 - 30 listopada 2018

Nowy sezon Klubu Filmowego w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach!

Od października wracają filmowe czwartki, dwa spotkania w miesiącu podczas, których rozmawiamy o filmach, spędzamy czas w miłej, kameralnej atmosferze oraz dzielimy się swoimi refleksjami i wrażeniami z obejrzanych produkcji. Każdy film to inna historia, odrębny świat w który warto wejść, a następnie podzielić się swoimi pomysłami na interpretacje – do czego zawsze zachęcamy naszych stałych uczestników.

W repertuarze październikowym i listopadowym znajdą się najnowsze filmy, które swoją premierę miały w Polsce w tym oraz poprzednim roku, będzie to więc wspaniała okazja do nadrobienia zaległości i zorientowania się jakimi problemami żyje współczesny świat (a są one często nieodmiennie uniwersalne i bliskie każdemu z nas) oraz jakie postaci zainspirowały ostatnio twórców filmowych do zbadania ich nietypowych biografii.

Po tak tajemniczej zachęcie, nie pozostaje nam nic innego, jak zarezerwowanie dwóch czwartków w miesiącu o godz. 18:00 i zapoznanie się z proponowanymi tytułami.

Wstęp jest darmowy, natomiast szczegółowych informacji dotyczących spotkań udzielą pracownicy pod nr tel. 32 769 64 82. Zapraszamy!

Magdalena Pasternak

Start: