• To wydarzenie minęło.

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach w ramach projektu „Laboratorium Innowacji Kulturalnych” realizowanym przez Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wojkowicach i Gminą Wojkowice  w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura ogłasza Konkurs fotograficzny „Pokaż co zmienić w Twoim społecznym otoczeniu” Wojkowice 2020.

Adresatami Konkursu są dzieci i młodzież z terenu Gminy Wojkowice. Celem konkursu jest m.in. aktywizacja miłośników fotografii, rozwijanie pomysłowości, spostrzegawczości oraz kreatywności uczestników, kształcenie umiejętności posługiwania się komunikacją niewerbalną.

Szczegóły w regulaminie.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA