Konkurs “Być jak mój idol” po raz drugi!

6 listopada 2019

Konkurs “Być jak mój idol” po raz drugi!

Czy masz swojego idola? Ktoś wyjątkowo Ci imponuje? Masz talent i rozwijasz własne pasje? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Już po raz drugi w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbędzie się konkurs talentów o taneczno-wokalnym charakterze, w którym każdy może wcielić się w swojego ulubionego artystę polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej. Sukces ostatniej edycji potwierdza, że w dzieciach i młodzieży drzemią wielkie talenty, dlatego zapraszamy do MOK-u 13 listopada o godzinie 10.00. Imprezę objął Patronatem Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba.

Konkurs skierowany jest do dzieci od lat 3 (przedszkola) oraz do uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery kategorie wiekowe od najmłodszych po ósmoklasistów.

Zadaniem uczestników będzie jak najwierniejsze i najciekawsze wcielenie się w swojego idola oraz zaprezentowanie na scenie jednego utworu muzycznego. Jury oceni stroje, choreografię i wykonanie wybranego utworu. Liczy się więc inwencja, wierne naśladownictwo, ale również talent wokalny i charyzma. Każdy kto na scenie czuje się doskonale, potrafi świetnie grać i ma także talent aktorski, ma szanse zaistnieć w naszym przeglądzie. Celem konkursu jest bowiem rozwijanie kreatywności, zainteresowań muzycznych oraz popularyzowanie działań artystycznych. Dlatego nie zwlekajcie, tylko zgłaszajcie się jak najszybciej i przygotujcie jak najlepiej do twórczej rywalizacji!  Warunkiem uczestnictwa  jest wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do 6 listopada do godz. 15.00. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

6 listopada 2019