Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Eleni

Wojkowicka publiczność przyjęła piosenkarkę niezwykle ciepło i entuzjastycznie. Koncert, który miał miejsce 8 czerwca, zgromadził bowiem w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach rzeszę wiernych fanów, o czym świadczy sala wypełniona po brzegi. W pamięci uczestników z pewnością pozostaną wyjątkowa atmosfera i magia wieczoru, efektowne operowanie nastrojem przez piosenkarkę, a nade wszystko dobra, wspólna zabawa.

Muzyczne wydarzenie okazało strzałem w dziesiątkę! Tłumnie zebrana publiczność tańczyła, klaskała, a nawet śpiewała wraz z Eleni. Każdy, niezależnie od wieku, zna bowiem teksty utworów takich jak Miłość jak wino czy też Troszeczkę ziemitroszeczkę słońca. Tego wieczoru w repertuarze znalazły się także całkiem nowe piosenki. Równie melodyjne, wzruszające i sentymentalne, przyjęte zostały przez widownię niezmiennie pochlebnie i serdecznie. Reakcja publiczności najpełniej świadczy z kolei o wciąż niesłabnącej popularności i wielkiej sympatii do polskiej piosenkarki pochodzenia greckiego.

Wydarzeniu towarzyszyła wyjątkowa atmosfera za sprawą samej gwiazdy. Eleni, niezwykle ciepła i wrażliwa, z łatwością zdobyła serca wojkowickiej publiczności, która doceniła zwłaszcza subtelność i liryczną barwę głosu piosenkarki. Koncert okazał się więc podróżą wyjątkowo nostalgiczną i wzruszającą.

Tradycyjnie już, po koncercie, fani otrzymali autografy. Chętnie skorzystali z możliwości sfotografowania się z gwiazdą wieczoru. Tym razem pamiątkowe zdjęcia wykonane zostały na scenie.