Dzień Seniora w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

W piątek 4 listopada w wojkowickim MOK-u odbyła się wyjątkowa uroczystość, wydarzenie skierowane do seniorów i seniorek z naszego miasta, czyli Dzień Seniora. Była to impreza wypełniona podziękowaniami, spotkaniami z bliskimi, ciekawym muzycznym programem artystycznym, ale przede wszystkim świętowaliśmy wspólnie ze wszystkimi seniorami aktywnie działającymi w rozmaitych stowarzyszeniach na terenie Wojkowic. Współorganizatorem imprezy był Klub Senior + z Wojkowic.

Dzień Seniora to ważne dla Wojkowic święto – nasi wojkowiccy seniorzy są niezwykle aktywną grupą, udzielającą się i chętnie inicjującą rozmaite wydarzenia i ciekawe akcje, które stają się wizytówką naszego miasta. Dla uczczenia ich zaangażowania i stałej obecności w działalności kulturalnej na terenie miasta, Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach wraz z Klubem Senior + zorganizowali specjalne wydarzenie. Na początku dyrektor MOK-u, Barbara Pawlak oraz koordynator Klubu Senior +, Maciej Klimek podziękowali seniorom za nich pracę oraz zaangażowanie w liczne aktywności – podziękowania skierowane były do Klubu Senior + oraz obecnych przedstawicieli Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Stowarzyszenia Aktywnego Wojkowickiego Seniora oraz Wojkowickiej Rady Seniorów i Seniorek. Imprezie towarzyszył program artystyczny, na scenie wystąpili: RZF Jaworznik, Kameralny Chór Wielopokoleniowy, zespół „Swojaki” oraz grupa wokalna z Klubu Senior +. Miłej atmosferze spotkania towarzyszył poczęstunek.