Dzień Dziecka w Parku Miejskim w Wojkowicach

Najważniejsze święto wszystkich dzieci obchodziliśmy w tym roku w Parku Miejskim na terenie muszli koncertowej w sobotę 3 czerwca. Impreza podzielona była na dwie części – artystyczny program w wykonaniu dzieci z wojkowickich szkół, przedszkola i MOK-u oraz na zabawy w pirackim stylu z animatorami przy energicznej muzyce, zachęcającej do wspólnego tańca i zawodów sprawnościowych. Na chętnych czekały również stoiska z lemoniadą, popcornem i watą cukrową oraz zabawki i dmuchaniec. Pogoda dopisała, a dzieci chętnie brały udział w proponowanych zabawach, zapraszając do nich również rodziców.

Na scenie w Parku Miejskim odbywały się najważniejsze występy tego dnia. Program artystyczny rozpoczął się od żywego tańca zespołu Iterum Squad, który pokazał nam jak tańczyć w stylu jump style. Następnie po kolei na scenie pojawiali się młodzi artyści ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz nr 1, a także dzieci z Przedszkola im. Przyjaciół Bajek i Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Pięknie wykonane piosenki pokazały nam jak uzdolniona jest młodzież i dzieci z naszej miejscowości, a na koniec zespół taneczny „Arabeska” zaprezentował ciekawe układy taneczne w wykonaniu najmłodszych. Po części artystycznej na scenie pojawili się piraci i w programie „Pirackie zabawy” zachęcali do tańca i zadań sprawnościowych. Każde zadanie było nie lada wyzwaniem, a najbardziej wytrwali mogli liczyć na nagrody. Humory wszystkim dopisały, a dzieci miały tego dnia wiele radosnych aktywności. Dużą popularnością cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, do której ustawiały się długie kolejki. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

Partnerem imprezy był Telesim Sp. z.o.o. – https://telesim.com.pl/