Dzień dziecka inny, niż wszystkie

Dzień Dziecka w warunkach pandemii wymaga kreatywności i znalezienia nowej formuły – bez tradycyjnych zabaw na świeżym powietrzu, koncertów i animacji. Ale nie oznacza to, że Miejski Ośrodek Kultury rezygnuje z najważniejszego dla maluchów dnia w roku. Zaprosiliśmy więc wszystkie dzieci do wspólnej zabawy we własnych domach, do stworzenia pięknych prac plastycznych, z których każda mogła zostać nagrodzona i wyróżniona! Podarunków mamy sporo, jednak kto pierwszy ten lepszy – dlatego w ramach tej zabawy warto było wcześniej wpisać się na listę prezentową, a 1 czerwca przynieść do nas swój rysunek i odebrać paczkę.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło namalować w dowolnej technice, w formacie A4  pracę na temat: „ Mój wymarzony Dzień Dziecka” – i tutaj Wasze pomysły mogły być jak najbardziej fantastyczne, zwłaszcza, że długie przebywanie w domu z pewnością sprawiło, że zatęskniliście za rówieśnikami i zabawą. Następnie należało gotowy rysunek przynieść 1 czerwca do MOK-u w godzinach od 9:00 do 15:00 i odebrać prezent!  Przygotowaliśmy dla Was prawdziwie słodko-kreatywny zestaw. W paczkach znalazły się słodycze i materiały plastyczne. Wszystkie prace dzieci były bardzo kolorowe i wesołe, pełne optymizmu i sprawiły nam dużo radości. Mamy nadzieję, że powoli będziemy mogli organizować coraz więcej imprez dla dzieci i spotykać się w razem w murach Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach.

7703,7701,7699,7698,7697,7696