Cóż to był za bal…

Kolorowe balony, serpentyny i cała masa konfetti połączone z energetyczną muzyką to sprawdzony przepis na udaną zabawę. Taką właśnie recepturę wykorzystał Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach aby umilić najmłodszym mieszkańcom miasta ten ostatni weekend karnawału.

W minioną sobotę 2 marca dzieci wspólnie odkrywały tańce z różnych krańców świata, takie jak zorba, flamenco czy kankan. Wszyscy, których radosne podskoki nazbyt wyczerpał, mogli posilić się podczas słodkiego poczęstunku. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami: przeciąganie liny, jazda na nartach czy poszukiwanie gwiazdek to tylko niektóre z konkurencji w których najmłodsi ochoczo brali udział. Wesoła zabawa pozwoliła na integrację z rówieśnikami oraz nawiązanie nowych przyjaźni. Liczymy, że cudowne wspomnienia tego balu na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.