Co nowego w MOK-u od września?

Nabór na zajęcia 2021/2022

Wakacje na półmetku, a my już planujemy, organizujemy i zastanawiamy się nad tym co nowego zaproponować naszym mieszkańcom w ofercie zajęć i warsztatów Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Klub Młodych Mam, malarstwo dla dorosłych, rytmika dla dzieci… program powoli się kształtuje, ale już teraz mamy dla Was ciekawe propozycje z różnych kręgów zainteresowań, tak aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli znaleźć coś dla siebie i w dogodnych terminach razem z nami realizować własne pasje i doskonalić umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mijający rok był trudny dla wszystkich, większość zajęć prowadzanych w MOK-u w sposób stacjonarny przeniosła się na wirtualne platformy, a spotykaliśmy się głównie za pośrednictwem monitorów. Mamy nadzieję, że teraz już na dobre wrócimy do spotkań na żywo, dlatego też mamy dla Was nowe propozycje na spędzanie wolnego czasu. Oczywiście wracają stałe zajęcia, takie jak nauka gry na fortepianie, zajęcia wokalne, chór kameralny, a także spotkania klubu filmowego oraz warsztaty artystyczne MOK-art. Będzie coś również dla ciała, czyli pilates, warsztaty taneczne dla dzieci – Arabeska, a dla maluchów także rytmika, która znalazła się w nowościach naszej oferty. Dzieci będą mogły uczęszczać również na warsztaty plastyczne – i tutaj jako coś nowego – wprowadzamy też malarstwo dla dorosłych. W ofercie dla dorosłych znajdą się warsztaty z florystyki, skierowane szczególnie tych, którzy interesują się kompozycją kwietną oraz posiadają zdolności manualne.  Młode mamy zapraszamy do nowego klubu, który rozpocznie spotkania w murach MOK-u, bardzo zachęcamy do zapisów i aktywnego uczestnictwa. Wrócą także próby i spotkania RZF „Jaworznik” oraz Grupy Teatralnej Agrafka – zespołów, które reprezentują naszą placówkę i odnoszą liczne sukcesy. Próby wznawia też zespół ColorBears Team, czyli grupa taneczna specjalizująca się w jumpstyle’u. Zapraszamy również do klubu fotograficznego oraz Akademii youtubera. Będzie się działo!

32 769 64 82 w godzinach od 8:00 do 15:00

Po ustaleniu szczegółów komplet dokumentów należy przesłać na adres zajecia@mokwojkowice.pl

Plakat Nabór na zajęcia 2021-2022