Bal karnawałowy na zakończenie ferii

Wszystko co dobre zawsze się kończy, ale ważne aby ten koniec był z przytupem i w dobrym stylu – tak właśnie zakończyliśmy akcję „Ferie w mieście” w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Bal karnawałowy w piątek 9 lutego był okazją do dobrej zabawy, szalonych tańców i wspaniałych strojów, w których bawiły się dzieci. Była również zumba z niezastąpioną panią Justyną i inne atrakcje, które sprawiły, że chociaż brakowało nam tej zimy śniegu i mrozu, to jednak dobra rozrywka i towarzystwo sprawiły, że te ferie zostaną z nami na długo.

Bajkowy Bal Karnawałowy odbył się oczywiście na sali widowiskowej MOK-u. Już od progu dzieci przywitały piękne dekoracje, różnokolorowe balony, błyszczące serpentyny i wielka kula dyskotekowa, która była zapowiedzią tanecznej zabawy. W rytmie zumby dzieci wykonywały różne układy taneczne, skakały, chwytały się za ręce i razem z prowadzącą brały udział w konkurencjach sprawnościowych. Piękne przebrania sprawiły, że atmosfera była karnawałowa i balowa – wśród kostiumów można było dostrzec m.in. księżniczki, czarownice, piratów, kowboja, piłkarzy, koty i wiele innych bajkowych postaci. Po parkietowych szaleństwach dzieci miały chwile wytchnienia i tworzyły z przygotowanych materiałów maski karnawałowe. A na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!