Andrzejkowy pokaz iluzjonisty Krystiana Bączyńskiego

Andrzejki świętowaliśmy w tym roku w magicznym klimacie, jak przystało na dzień poświęcony wróżbom, czarom i zabawie przy blasku świec. Prawdziwie andrzejkowy klimat zapewnił nam pewien gość, który magią zajmuje się na co dzień,  a wszelkie sztuczki i triki to jego specjalność. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury pojawił się w piątkowe popołudnie 25 listopada Krystian Bączyński, iluzjonista, który sztuką magii zajmuje się od dzieciństwa, a swoją pasją potrafi zachwycać innych. Perfekcjonista w każdym calu, podchodzi do swojej profesji w sposób nienaganny i z szacunkiem dla publiczności – o czym przekonała się nasza widownia na pokazie w MOK-u.

Sala wypełniona po brzegi dziećmi i ich opiekunami z wielkim entuzjazmem przyjęła gościa, który zaprezentował na scenie program magii i iluzji. Z dużym poczuciem humoru i w kulturalnym stylu Iluzjonista pokazał jak można oszukać nasze zmysły sztuką magii, którą nie tak łatwo wytłumaczyć w racjonalny sposób. Do swoich pokazów potrzebował oczywiście pomocników, a dzieci z dużym zaangażowaniem pomagały mu przeprowadzać tajemnicze zadania, po których otrzymywały wielkie brawa – jednak tajemnica ich wykonania pozostawała w ukryciu. Magik do swoich trików wykorzystywał różne materiały, w tym piłeczki, chustki, liny, a także kapelusze. Sprawiał, że coś znikało, albo nagle się pojawiało, chociaż na pewno wcześniej tego nie było! Pokaz wzbudzał wiele radości i niedowierzania, bo jak to możliwe, że coś tak po prostu znika? Wszyscy doskonale się bawili, za co dziękujemy naszemu wyjątkowemu gościowi, a tegoroczne andrzejki zapamiętamy na długo.