Andrzejki na wesoło w MOK-u

Zabawa andrzejkowa już za nami – było dużo atrakcji, tańców, śmiechu i niespodzianek. Jak przystało na dobrą imprezę, dzieci w kolorowych i bajkowych strojach skakały na parkiecie. Ekipa animatorek sprawiła, że nie można było się nudzić, a program wydarzenia wypełniły liczne konkurencje sprawnościowe, ciekawe wróżby i oczywiście zabawy taneczne. Dzieci było naprawdę dużo i wszyscy doskonale bawili się w wieczór andrzejkowy, czyli poprzedzającą adwent i święta zabawę pełną magii i tajemnic. Zgodnie z dawnymi zwyczajami, tego dnia możemy poznać naszą przyszłość, odsłonić tajemnice tego co jeszcze nie odkryte i bawić się poznając różne rodzaje wróżb i przepowiedni – a o dobrą zabawę tutaj właśnie chodzi.

Podczas trzech godzin intensywnych zabaw i atrakcyjnych konkurencji dzieci poznały jak wygląda prawdziwa impreza andrzejkowa. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach wypełniła się śmiechem i szalonymi tańcami, a grupa animatorek zapewniła wiele ciekawych aktywności dla wszystkich chętnych. Kto się odważył mógł np. stanąć w środku wielkiej mydlanej bańki lub wziąć udział w jednej z licznych konkurencji sprawnościowych. Nie zabrakło również wróżb i magicznych przepowiedni – tutaj również odkrywaliśmy co nas spotka w niedalekiej przyszłości i jakie tajemnice kryją się przed nami. Wiadomo również, że nie ma dobrej zabawy bez tańców i energicznej muzyki! Nasze prowadzące pokazywały zabawne układy taneczne, zachęcały do powtarzania kroków i zaprosiły wszystkich do tanecznego węża. Rodzice również mogli włączyć się tych aktywności i razem z dziećmi poczuć magię andrzejkowej nocy. Wśród uczestników zabawy przechadzał się też wielki Minionek, z którym można było zapozować do pamiątkowego zdjęcia i wspólnie poskakać. Dzieci otrzymały na koniec andrzejkowe dyplomy i pełne energii oraz dobrych humorów wróciły do domów.