Adam Snopek – Stand-up przy fortepianie

Ostatni weekend minął w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach pod znakiem koncertów i muzycznych show. Jednym z nich był niezwykły występ prawdziwego scenicznego showmana – Adama Snopka. Artysta jest samowystarczalnym muzykiem i stand-uperem – łączy muzykę z kabaretowym zacięciem, potrafi rozbawić każdego i sprawić, że występ zamienia się w wydarzenie nie z tej ziemi. Mogliśmy się o tym przekonać w piątek 18 listopada na występie artysty w MOK-u. Było głośno, radośnie i przebojowo.

Adam Snopek jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat wielu nagród muzycznych, występuje również jako aktor m.in. w spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika. Jest autorem muzycznego show „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło” – to muzyczny program przy największych przebojach muzyki klasycznej i rozrywkowej oraz aktywnym udziale publiczności. Na trasie koncertowej artysty pojawiły się Wojkowice i w ten sposób muzyk mógł zarazić swoją energią naszą wojkowicką publiczność. Charyzma, poczucie humoru i wielka radość, która biła od Adama Snopka, przełożyła się na entuzjastyczny odbiór koncertu. To była prawdziwa eksplozja wszelakich talentów, a o tym można się było przekonać osobiście uczestnicząc w wydarzeniu. Adam Snopek na scenie czuje się jak ryba w wodzie, doskonały kontakt z widzami sprawił, że od razu lody zostały przełamane i od początku do końca publiczność świetnie się bawiła. Dziękujemy za te wspaniałe emocje!