Adam Snopek Show przy fontannach

Jeżeli nadchodzi piątek, to już wiemy, że należy zaplanować wieczór na jeden z letnich „Wojkowickich Integracyjnych Wieczorków Muzycznych przy fontannach” – każdy piątek to wyjątkowy koncert w plenerze i jedynie pogoda może nam pokrzyżować program. Jednak i tym razem wszystko poszło zgodnie z planem i mogliśmy uczestniczyć w prawdziwym fortepianowym show w wykonaniu Adama Snopka. „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoły” – pod takim hasłem Adam Snopek ukrył swój program artystyczny, którym wprowadził wszystkich w doskonałe nastroje, jednocześnie zachęcając do aktywnego udziału. Publiczność dopisała i tym razem, wszyscy doskonale się bawili.

Adam Snopek, znany już wojkowickiej publiczności z występów w MOK-u, ponownie odwiedził nasze miasto i ponownie spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Magiczne miejsce jakim jest plac przy fontannach w samym centrum Wojkowic, to idealna sceneria na letnie koncerty, w których nasz muzyk świetnie się czuje. Jest on absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Został laureatem I Nagrody w II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach, jest również czynnym muzykiem sesyjnym i z powodzeniem udziela się na polskiej scenie kabaretowej. O tym wszystkim przekonaliśmy się w piątkowy wieczór – artysta przeprowadzał quizy, opowiadał ciekawostki ze świata muzyki i dzielił się swoją pasją z publicznością. Wszystkich porwała energia płynąca ze sceny – czekamy na kolejne wieczorki, na które już teraz zapraszamy!

Organizatorem koncertu był Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023″.