
Burmistrz Wojkowic Tomasz Szczerba oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zapraszają dzieci wraz z rodzinami na wspaniałą zabawę
z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w Parku Miejskim w Wojkowicach 24 maja 2025 roku w godzinach od 15.00 do 18.00.
W tym czasie zaplanowano wiele atrakcji i występów – każdy znajdzie coś dla siebie, a w szczególności dzieci, na które będą czekały stoiska z zabawkami i smakołykami, a animatorzy zapewnią im dużą dawkę zabawy pełnej ruchu i tańców. Zaprosiliśmy również niezwykłych gości ze świata Pana Kleksa, którzy zabiorą nas do interaktywnej zabawy pełnej magii i kolorowych piegów.
W czasie zabawy nie zabraknie elementu edukacyjnego bowiem gościć będziemy strażaków z Ochotniczej Straż Pożarnej w Wojkowicach, oraz funkcjonariuszy Policji, którzy przeprowadzą specjalne zajęcia z dziećmi oraz zaproszą do obejrzenia sprzętu, którym dysponują.
Słowem będzie się działo!
W programie moc atrakcji:
🎨 kącik zabaw,
🎭 występy artystyczne i animacje dzieci,
🎯 gry i zabawy ruchowe,
🍦 strefa słodkości,
🎁 konkursy z nagrodami,
🎉 słodki poczęstunek,
🎨 program interaktywny „Pan Kleks”,
🎈 zamek dmuchany i wiele innych niespodzianek!
Ważne aby pogoda nam dopisała, a jeżeli się popsuje, wtedy zapraszamy wszystkich do Miejskiego Ośrodka Kultury.
Niech ten dzień będzie pełen uśmiechu, kolorów i wspólnej radosnej zabawy!
Zabierzcie ze sobą dobry humor i całą rodzinę!
Do zobaczenia!
Zespół Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach
