Spektakl Siostrzyczki w wykonaniu grupy teatralnej Agrafka

27 stycznia 2018

Siostrzyczki w wykonaniu grupy teatralnej Agrafka

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza na spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej „Agrafka”. Przedstawienie w reżyserii Piotra Charczuka pt. „Siostrzyczki” zobaczymy już 27 stycznia o godz. 17.00. Będzie to wyjątkowa okazja dla mieszkańców Wojkowic do przyjrzenia się prężnie działającej w naszym mieście grupie seniorów, którzy swoim wystąpieniem zwyciężyli IV Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów.

Seniorzy działający pod okiem instruktora teatralnego, Piotra Charczuka mają już na swoim koncie niejeden zakończony sukcesem występ. Przedstawienia w których rozwijają swoje talenty i aktorskie pasje poruszają niebanalne tematy i zaskakują nowoczesnym podejściem w scenografii oraz pracy z tekstem. Wojkowiccy seniorzy, którzy udzielają się w stowarzyszeniu Aktywny Wojkowicki Senior dzięki zaangażowaniu w teatralny projekt mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Tym razem zobaczymy ich w zabawnym przedstawieniu, w którym prym wiodą zakonnice. W obsadzie wystąpią: Maria Czarny, Danuta Fugas, Mirosława Gajdzik, Zofia Gajdzik, Urszula Gątkiewicz, Teresa Jaskuła, Zofia Karlińska, Elżbieta Krutof, Maryla Matusiak, Urszula Mikołajczak, Mirosława Pasek oraz Tadeusz Wieczorek.
Wstęp na przedstawienie jest wolny, zachęcamy więc do licznego udziału w wydarzeniu!

27 stycznia 2018
Wydarzenie kategoria: