10 Pań na Dzień Dam – czyli quiz z okazji Dnia Kobiet!

Zbliża się wiosna, a wraz z nią Święto Kobiet, wszystkich pań, dam i dziewczyn, które tego dnia mogą poczuć się wyjątkowo, zorganizować coś tylko dla siebie i spędzić ten dzień w miłej atmosferze. Z tej właśnie okazji Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach postanowił ogłosić specjalny konkurs w formie quizu pod hasłem: „10 Pań na Dzień Dam” – cel jest prosty, należy udzielić jak najwięcej poprawnych odpowiedzi na 10 pytań w jak najkrótszym czasie, które dotyczyć będą oczywiście kobiet!

Kobiety, o które zapytamy w quizie, to artystki, piosenkarki, aktorki i wiele innych – wszystkie kiedyś gościnnie odwiedziły Miejski Ośrodek Kultury. Bywalcy naszych wydarzeń nie powinni mieć z konkursem problemów, jednak nasz MOK ma już 11 lat, a w tym czasie przewinęło się przez mury ośrodka tak wielu artystów, w tym właśnie kobiet, że może to stanowić pewną trudność. Warto więc przygotować się do quizu dobrze, odświeżyć pamięć, przejrzeć autografy, zdjęcia, archiwum naszej strony i wziąć udział w quizie! Na najlepszych i najszybszych zawodników czekają nagrody! Wyniki ogłosimy 8 marca.

Prosimy o zabawę fair play. Zaskoczyło nas, że w poprzednim quizie musieliśmy zdyskwalifikować kilka osób za małe oszustwa…

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ROZPOCZĄĆ QUIZNa wykonanie quizu masz maksymalnie 3 minuty!

Załączniki: