Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

X Ogólnopolski Festiwal Wokalny Mikrofon, MOK i Ty Wojkowice 2023

9 grudnia : 17:00 - 19:00

X Ogólnopolski Festiwal Wokalny "Mikrofon MOK i Ty" Wojkowice 2023

UWAGA! Jeśli po wysłaniu zgłoszenia nie otrzymałeś potwierdzenia na maila podanego w formularzu – sprawdź proszę spam i oznacz wiadomość jako “wiadomość nie będąca śmieciem” lub “nie blokuj nadawcy” czy “przenieś do folderu główne/skrzynka odbiorcza” itp. Ułatwi to komunikację w dalszych etapach festiwalu. 

 

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego „Mikrofon MOK i Ty”. W 2023 roku już po raz dziesiąty zapraszamy Was do wzięcia udziału w wokalnych rywalizacjach, w których możecie podzielić się z nami swoim talentem, zaprezentować go szerszej publiczności i wystąpić na scenie z przygotowanym przez siebie repertuarem. Konkurs przeznaczony jest dla solistów, każdy może więc przygotować się indywidualnie do występu, wysłać nam swoje zgłoszenie i czekać na kolejne etapy Festiwalu Wokalnego. Nie pozostaje Wam nic innego jak chwycić mikrofony w dłonie, zaśpiewać ulubioną piosenkę i zgłosić się do naszego konkursu. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie MOK.

 

Każda kolejna odsłona Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego „Mikrofon MOK i Ty” to nowe odkrycia i talenty, coraz więcej zgłoszeń i wspaniałe występy, dzięki którym rozpoczynacie swoje wokalną drogę otwierającą drzwi do świata muzyki. I tym razem liczymy na Wasz udział i zaangażowanie oraz profesjonalizm w przygotowaniach do konkursu. X Ogólnopolski Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” 2023 został podzielony na dwa etapy.

I etap

  • 11.09.2023 – 02.11.2023 – Nadsyłanie zgłoszeń przez Uczestników wraz z nagraniem dźwiękowym (w formacie MP3 – BEZ WIDEO)
  • 10.11.2023 – Ogłoszenie wyników I etapu na stronie mokwojkowice.pl

 II etap:

  • 11.11.2023 – 22.11.2023 – nadsyłanie linków do nagrań audio-wideo z serwisu YouTube przez uczestników zakwalifikowanych do II etapu (Wykonywany utwór może być inny, niż w I etapie)
  • 30.11.2023 – Ogłoszenie laureatów X Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego „Mikrofon, MOK i Ty” na stronie mokwojkowice.pl
  • 09.12.2023, godzina 17:00 – Uroczysta gala wręczenia nagród i koncert laureatów w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach (Laureaci wykonują utwór, który przesłali do II etapu Konkursu)

 

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli, którzy amatorsko uprawiają sztukę wokalną:

I kategoria: 3-5 lat
II kategoria: 6-9 lat
III kategoria: 10-12 lat
IV kategoria: 13-15 lat
V kategoria: 16-19 lat
VI kategoria: 20 lat i więcej

 

Głównym celem X Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego “Mikrofon, MOK i Ty” Wojkowice 2023 jest stworzenie możliwości do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, integracja środowiska muzyczno-wokalnego, rozwijanie talentów i zainteresowań oraz zdrowa rywalizacja. Warto skorzystać z szansy na sukces i pokazać w konkursie nam jak śpiewacie. Zapraszamy!

 

REGULAMIN

 

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU

 

Dostajemy informacje, że nasze maile często trafiają w spam. Jeśli zakwalifikowałeś/aś się do II etapu – poniżej instrukcja, jak dostarczyć nam nagranie audio-wideo:

Prosimy o wysłanie linku do nagrania audio-wideo wykonywanego utworu ZAMIESZCZONEGO NA YOUTUBE (maksymalnie 5 minut) do 22 listopada 2023 na adres mailowy: zgloszenia@mokwojkowice.pl .

Film musi być publiczny lub niepubliczny – NIE PRYWATNY

Nazwa filmu: imię i nazwisko Uczestnika – tytuł wykonywanego utworu, kategoria

Wymagane jest wykonanie utworu „na żywo”, bez cięć, bez ingerencji w miks utworu efektami. W razie wątpliwości czy wokal jest poprawiony w programie do edycji dźwięku, jury zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. Forma wykonania jest dowolna: z podkładem, z akompaniamentem lub a’capella.

Wykonywany utwór może być inny, niż w I etapie

UWAGA! W przypadku występu na Gali Laureatów 9 grudnia 2023 o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, uczestnicy wykonują ten sam utwór, który nadesłali w II etapie!

 

X Ogólnopolski Festiwal Wokalny "Mikrofon MOK i Ty" Wojkowice 2023

 

 

Szczegóły

Data:
9 grudnia
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Jaworznik 6
Wojkowice, śląskie 42-580 Poland
+ Google Map
Telefon:
327696482
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Telefon:
327696482
Email:
mok@mokwojkowice.pl
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl