Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Nauka gry na fortepianie

Instruktor – Małgorzata Mańczyk

Jestem nauczycielem – instruktorem z wieloletnim doświadczeniem w nauce gry na fortepianie. Pracowałam w różnych placówkach kultury oraz w Państwowej Szkole Muzycznej w Będzinie. Obecnie od 2010 roku prowadzę zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Interesuję się historią, kulturą, sztuką oraz literaturą. Oprócz wykształcenia muzycznego i pedagogicznego, ukończyłam również kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Zajęcia w MOKu mają charakter indywidualny – uczymy się nut, stawiamy palce na biało-czarnej klawiaturze i za pomocą odpowiedniego klucza tworzymy muzykę. Najbardziej  w tej pracy cieszy mnie kontakt z drugim człowiekiem, nawet tym najmłodszym. Interesuje mnie jego rozwój, osiągnięcia, ale również ciekawość, wrażliwość muzyczna i kreatywność. Ten sam utwór każdy gra inaczej.

Zapraszam na zajęcia – spróbuj zagrać swoją wersję.

O zajęciach

Lekcje nauki na fortepianie prowadzone są w MOK-u od początku działalności placówki i cieszą się dużą popularnością. Indywidualne spotkanie z doświadczonym instruktorem to godzina intensywnej  nauki, która wymaga cierpliwości, pracowitości i skupienia. Uczestnicy zajęć często występują podczas imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a także osiągają sukcesy w wybranej przez siebie dziedzinie. Zajęcia skierowane są do dzieci i dorosłych, do amatorów stawiających pierwsze kroki w grze na fortepianie, do tych którzy chcą rozwijać swoje hobby, ale również dla tych, którzy wiążą z tym instrumentem swoją przyszłość i edukację.

Jak dołączyć

Ze względu na indywidualny charakter zajęć prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 32 769-64-82 wew. 21 w celu ustalenia dogodnej godziny zajęć.