Dance ONLINE w MOK-u

//Dance ONLINE w MOK-u

Dance ONLINE w MOK-u

Dance ONLINE w MOK-u!

Tegoroczne wiosenne rywalizacje taneczne przybrały nową formą – za sprawą charyzmatycznych instruktorów zaprosiliśmy mieszkańców Wojkowic do wspólnej aktywności przed telewizorami, monitorami komputerów i tabletów. Warsztaty taneczne online są już z nami od dłuższego czasu i do takiej formy zajęć zdążyliśmy się również przyzwyczaić, ale miniona sobota była wyjątkowa bo zaproponowaliśmy aż trzy godziny intensywnych tanecznych zmagań. DANCE ONLINE wirtualnie przyciągnął miłośników tańca i pozwolił nam rozruszać całe ciało w rytm energicznej muzyki.

Sobotnia, jeszcze nie wiosenna pogoda, nie zachęcała do spacerów i spędzania czasu w plenerze dlatego doskonałą odskocznią od deszczowej aury z pewnością był dynamiczny taniec w wykonaniu aż trzech instruktorów. Darek, Michał i Bartek zachęcili wszystkich do spędzenia Międzynarodowego Dnia Tańca właśnie w taki taneczny sposób, proponując różne układy i style oraz aktywnie zachęcając nas do wstania z kanap. Streaming na żywo rozpoczął się o godzinie 11 prosto z sali widowiskowej MOK-u. Na scenie po kolei ukazywali się kolejni prowadzący, a każdy z nich prezentował własny program warsztatów. Bartek Brela jako pierwszy rozpoczął taneczny maraton, jest tancerzem, który od 14 lat prowadzi klub BartezDance-Fitness, tańczy od dziecka, a swoją wiedzę potrafi przekazać na luzie i z dużą dawką pozytywnej energii. Jako kolejny wystąpił Darek Madej, który słynie z motta „Tylko dens ma sens”! Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych instruktorów fitness w Polsce i Fitprezenterem roku 2012. Na koniec, już po dwugodzinnych warsztatach wystąpił Michał Juraszczyk – tancerz i choreograf, założyciel Just Motion i laureat wielu konkursów. Z dużym poczuciem humoru zachęcił nas do ostatniego wysiłku.

Dziękujemy wszystkich, którzy byli z nami w sobotę, pamiętajcie – „Tylko dens z MOK-iem ma sens”, dlatego zachęcamy do udziału w naszych tanecznych warsztatach, do rozwijania się i dbania o kondycję. Do zobaczenia!

By | 2021-04-20T09:10:04+02:00 Kwiecień 20th, 2021|
Skip to content