Koncert walentynkowy w wykonaniu proWOKALnych

Koncert walentynkowy w wykonaniu proWOKALnych

W niedzielę wieczorem w Miejskim Ośrodku Kultury zapanował prawdziwie romantyczny nastrój za sprawą walentynkowego występu zespołu proWOKALni. To już druga odsłona talentu wokalnego grupy muzycznej, która podbiła serca wojkowickiej publiczności. Z okazji nadchodzącego święta zakochanych zaprezentowali na scenie MOK-u repertuar miłosny, a koncert pod hasłem „Czas miłości” okazał się niezwykle wzruszającym i pięknym wydarzeniem.

Zespół proWOKALni, pod kierunkiem muzycznym Irminy Barczewskiej-Garus jest grupą pasjonatów muzyki rozrywkowej, w skład której wchodzą zarówno zawodowi muzycy jak i początkujący wokaliści, młodzież oraz dzieci. W niedzielę 11 lutego wystąpili w Miejskim Ośrodku  Kultury w Wojkowicach, wykonując piosenki o wspólnym mianowniku jakim jest miłość, zakochanie i wszelkie związane z tymi uczuciami perypetie. W repertuarze grupy znalazły się zarówno znane wszystkim utwory z kanonu polskiej muzyki popularnej, jak również anglojęzyczne przeboje. Część piosenek była wykonywana przez chór jak np. Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał czy Nikt na świecie nie wie, a w innych dominowały partie solowe – Tej historii bieg w wykonaniu Jagody Rataj lub Skąd wiedzieć mam Teresy Wojtasiuk przy akompaniamencie chóru. Z klasyki miłosnej piosenki filmowej usłyszeliśmy przepiękną wersję  I Will Always Love You, a także znany przebój Tony Braxton – Un-Break My Heart.

Koncert okazał się wspaniałym wydarzeniem,które z pewnością na długo zostanie w pamięci zachwyconej publiczności. Dziękujemy proWOKALnym za moc pozytywnych wrażeń!

Magdalena Pasternak

By | 2018-04-13T09:11:21+00:00 Luty 13th, 2018|