Zatańcz z MOKiem Bartka krokiem! / WARSZTATY TANECZNE ONLINE

11 lutego 2021 - 12 lutego 2021

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ponownie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w warsztatach tanecznych prowadzonych przez utalentowanego instruktora Bartka Brelę. Podczas ferii zimowych mogliśmy się przekonać jak wyglądają takie zajęcia online i na pewno wszyscy, którzy mieli okazji nauczyć się paru kroków do układów tanecznych i poruszać w rytm muzyki razem z Bartkiem, będą mieli ochotę na więcej lekcji! Zapraszamy na kolejny taki pokaz online 11 lutego o godzinie 17.00.

Ruch i taniec są bardzo ważne dla naszej kondycji, a zwłaszcza, dla kondycji dzieci, które większość zajęć i lekcji szkolnych odbywają teraz zdalnie w domach i nie mają wiele okazji do ćwiczeń i ruchu. Bartek Brela podczas warsztatów tanecznych przekaże im parę prostych wskazówek jak aktywnie spędzić czas, jak za pomocą łatwych rozwiązań szybko nauczyć się odpowiednich kroków tanecznych, które można wykonywać w wolnych chwilach w domu, lub robiąc sobie przerwy od nauki. Zajęcia są skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale z pewnością każdy skorzysta z praktycznych porad naszego instruktora!

Transmisja dostępna w linku poniżej:

Start:
11 lutego 2021