Wojkowickie Dni Kultury

30 marca 2019 - 31 marca 2019

Wojkowice zapraszają na wielkie święto Kultury!

Wraz z początkiem wiosny Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach świętuje również swoje urodziny, które już tradycyjnie obchodzimy przez dwa dni i zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców Wojkowic, dla których kultura jest ważna i którzy chętnie i aktywnie uczestniczą we wszelkich proponowanych przez MOK wydarzeniach. A tych jest całkiem sporo i zawsze są skierowane dla szerokiej grupy wiekowej – od malucha po seniora. Tym razem uroczystości planowe są w ostatni weekend marca – 30 oraz 31.Drugiego dnia czeka na nas prawdziwa legenda polskiego rocka – Małgorzata Ostrowska! Wojkowickie Dni Kultury odbędą się pod patronatem Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza Szczerby.

W sobotę 30 marca na uroczystości podsumowujące roczną działalność MOK-u zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną zapoznać się z naszymi sukcesami, planami i stałą ofertą kulturalną placówki. Będzie to czas na podziękowania skierowane dla osób i instytucji, które nas wspierają, współpracują z nami i oferują swoją bezinteresowną pomoc w promowaniu kultury na terenie Wojkowic. Jest to szczególny moment w roku, gdyż właśnie wtedy spotkamy się również w gronie pracowników i uczestników zajęć, warsztatów i kół zainteresowań – a właśnie oni są dla rozwoju kultury najważniejsi. Zaczynamy o godzinie 17.00, a po oficjalnej części będzie także czas na słodki poczęstunek w postaci urodzinowego tortu. W niedzielę zapraszamy na koncert Małgorzaty Ostrowskiej w wersji „Exclusive”. Bilety rozchodzą się bardzo szybko i zostały już ostanie sztuki,a więc zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsc. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

Start:
30 marca 2019