Wojewódzki Przegląd Taneczny – Wiosenne Popisy Taneczne 2020

21 marca 2020 - 23 marca 2020

Wojewódzki Przegląd Taneczny – Wiosenne Popisy Taneczne 2020

Informujemy, że na dzień dzisiejszy (12.03.2020) przegląd ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANEM!

Mamy nadzieję, że sytuacja w kraju zdąży się unormować, jeśli jednak tak się nie stanie zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby przesunąć termin przeglądu, a nie odwołać go całkowicie. W takim przypadku nadesłane formularze zgłoszenia oczywiście zachowają ważność, dlatego zachęcamy do rejestrowania.

W sytuacji ostatecznej, jaką byłoby ewentualne całkowite odwołanie przeglądu – opłata startowa zostanie zwrócona.

Wiosna w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach oznacza wiele ciekawych imprez i wydarzeń, a działo będzie się naprawdę sporo! Przede wszystkim czeka nas coroczne taneczne szaleństwo,  wystartuje bowiem kolejna edycja Wiosennych Popisów Tanecznych. Jest to impreza znana wszystkim miłośnikom tańca, zwłaszcza zespołom, które z całego województwa przybywają na wojkowicki turniej. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń i liczne kategorie wiekowe impreza trwa zawsze dwa dni, w tym roku w terminie 29 i 30 kwietnia. Każdego dnia występy rozpoczną się o godzinie 9.00.

Wiosenne Popisy Taneczne to jedna z najważniejszych imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. To niezwykłe wydarzenie, które gromadzi co roku utalentowaną młodzież z całego województwa. Atmosfera radości i zdrowej rywalizacji udziela się wszystkim, nawet organizatorom i publiczności. O tym jak tym razem będzie przebiegał Przegląd dowiemy się już wkrótce, ale zanim to nastąpi należy odpowiednio się przygotować.

Pierwszy dzień Popisów Tanecznych zarezerwowany został do najmłodszej grupy wiekowej – dzieci przedszkolnych oraz szkół podstawowych. Drugiego dnia zobaczymy jak w zespołowej rywalizacji radzi sobie młodzież. W konkursie mogą wziąć udział również szkoły tańca i grupy działające przy placówkach kultury. Profesjonalne jury oceni uczestników ze względu na technikę wykonania układu, choreografię, kostiumy i ich zgodność z tematyką wybranego utworu a także ogólny wyraz artystyczny. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia. Ważną informacją dla wszystkich zainteresowanych są warunki uczestnictwa, czyli wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej do 20 kwietnia oraz dokonanie opłaty startowej. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie oraz pod nr tel. 32 769 64 82.

Start:
21 marca 2020