Wiosna z Klubem Filmowym!

5 kwietnia 2019 - 31 maja 2019

Wiosna z Klubem Filmowym!

Zapraszamy serdecznie na wiosenne seanse filmowe w Klubie Filmowym w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Spotykamy się dwa razy w miesiącu w piątki, czyli już w weekendowym nastroju oglądamy wspólnie filmy z ostatnich lat. Wstęp na spotkania jest darmowy, zachęcamy więc wszystkich miłośników dobrego kina do zapoznania się z naszym repertuarem i dołączenia do Klubu.

W kwietniu oraz maju nasz program filmowy będzie różnorodny i umożliwi nadrobienie zaległości kinowych z zeszłego roku. Zdominują go filmy muzyczne z wyrazistymi bohaterami, charyzmatycznymi wokalistami i niebanalnymi biografiami. W repertuarze znajdzie się również dramat kostiumowy oraz kameralna opowieść o pewnej miłośniczce książek z małej miejscowości u wybrzeży Anglii. Aby dowiedzieć się jakie tytuły pokażemy w tych miesiącach zapraszamy w piątki o godz. 18.00 (szczegóły na plakacie), a szczegółowych informacji udzielą pracownicy pod nr tel. 32 769 64 82.

Start:
5 kwietnia 2019