• To wydarzenie minęło.

Wieczorek z kwartetem smyczkowym – Unique String Quartet

slider wieczorku muzycznegoMiejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza mieszkańców miasta na plenerowy koncert w Parku Miejskim przy fontannach, który odbędzie się 24 lipca. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00 i w ramach wydarzenia organizatorzy zapewniają komfortowe warunki dla wszystkich chętnych – teren zostanie nastrojowo oświetlony i udekorowany, słuchacze będą mogli odpocząć na leżakach, a w razie chłodniejszej pogody również okryć się kocami. W tak wyjątkowym otoczeniu, spędzenie wieczoru przy dźwiękach muzyki będzie prawdziwą przyjemnością.

Unique String Quartet zaprezentuje przed wojkowicką publicznością repertuar muzyczny z najlepszych filmów, w których właśnie ścieżka dźwiękowa budowała atmosferę, wzbudzała emocje i zapadała w pamięć. Muzyka filmowa będzie tematem przewodnim piątkowego koncertu, który po raz pierwszy MOK organizuje na świeżym powietrzu, w jednym z najbardziej reprezentacyjnych punktów na mapie Wojkowic. W skład kwartetu smyczkowego wchodzą utalentowane dziewczyny – absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach oraz w Krakowie. Artystki posiadają na swoim koncie liczne koncerty w kraju i za granicą, występy telewizyjne, a także udział w talent show „Must be the music”. Grały również u boku takich gwiazd jak Urszula, Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak czy Anna Wyszkoni. Dziewczyny zawsze starają się zaskoczyć publiczność niecodziennymi aranżacjami znanych utworów, dbają również o kreacje sceniczne, które są ważnym elementem występów. Serdecznie zapraszamy – niezwykłe emocje i estetyczne doznania gwarantowane!