Warsztaty rękodzieła – ODWOŁANE

23 października 2020 - 24 października 2020

Slider na warsztaty rękodzieła

Plakat na warsztaty rękodzieła

Z przykrością informujemy, że jutrzejsze warsztaty rękodzieła (22.10.2020) zostają odwołane.

Warsztaty rękodzieła to nowość w ofercie zajęć Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Kameralne zajęcia z tej popularnej dziedziny obejmującej wiele artystycznych działań, będą się odbywały dwa razy w miesiącu i są skierowane do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z pracami manualnymi lub mają już jakieś doświadczenie, ale nie praktykują za często i chcą spędzić w przyjemnej atmosferze wolny czas. Zapraszamy od października w piątkowe popołudnia.

Rękodzieło to ciekawe i angażujące hobby, które łatwo może przerodzić się w prawdziwą pasję – a wybór jest szeroki, od szydełkowania, haftowania, wyszywania po tworzenie biżuterii własnego pomysłu i projektu. Do tej pory tego typu zajęcia nie gościły jeszcze w murach MOK-u, więc teraz jest to doskonała okazja dla wszystkich mających zdolności manualne i artystyczne zainteresowania do rozwijania nowych umiejętności. Ta relaksująca forma spędzania wolnego czasu to świetny sposób na oderwanie się od codzienności i stresów, a przy okazji można stworzyć małe dzieła rękodzielniczej sztuki.

Program warsztatów został podzielony na tematyczne zajęcia w zależności od miesiąca. Pierwsze odbędą się 9 i 23 października w godzinach od 17.00 do 19.00., a tematem będzie halloweenowa biżuteria oraz Andrzejki! Uczestnicy dostaną wszystkie potrzebne materiały, dzięki którym stworzą wyjątkowe ozdoby związane ze świętem duchów oraz tradycjami andrzejkowymi. W listopadzie będziemy tworzyć ozdoby choinkowe, a grudzień poświęcimy na haftowanie świątecznego obrazka. Wszystkie zajęcia będą dostosowane do poziomu umiejętności uczestników. Koszt jednorazowych warsztatów to 20 zł, można je zakupić poprzez stronę internetową www.mokwojkowice.pl  lub bezpośrednio w kasie.

Plakat na warsztaty rękodzieła

Start: