VIII Festiwal Wokalny „Mikrofon MOK i Ty”

19 listopada 2019 - 20 listopada 2019

Darmowy

Zbieramy zgłoszenia na VIII Festiwal Wokalny „Mikrofon MOK i Ty”!

Już wkrótce w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbędzie się VIII Festiwal Wokalny – “Mikrofon, MOK i Ty”. Przegląd cieszy się za każdym razem bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy, a uczestnicy pokazują sto procent własnych możliwości. Tym razem również liczymy na oryginalne, niebanalne i zaskakujące wykonania wybranych utworów. Na mikrofonowe zmagania zapraszamy 19 i 20 listopada, każdego dnia przegląd rozpocznie się o godzinie 9.00. Nie czekajcie na ostatnią chwilę, ćwiczcie głosy i zgłaszajcie się do MOK-u.

“Mikrofon, MOK i Ty” to Festiwal skierowany do solistów w każdym wieku – podział kategorii jest szeroki, a mile widziane są nawet najmłodsze dzieci od 3 roku życia. Jak wiadomo w każdym drzemie talent, potrzeba jedynie sprzyjających okoliczności aby go wydobyć! Nasz wojkowicki Festiwal Wokalny jest właśnie taką okazją, którą warto wykorzystać. Dodatkową wartością konkursu jest także skonfrontowanie swoich umiejętności z innymi wykonawcami, pokazanie się na scenie i przełamanie tremy. Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować jeden utwór i tutaj ważne będzie przede wszystkim wykonanie, ale prezentacja sceniczna oczywiście także dodatkowo podniesie ocenę całego występu. Jury wybierze najlepszych w każdej kategorii wiekowej i przyzna nagrody. Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do dnia 13 listopada do godz. 15.00 do MOK-u. Warunkiem udziału jest także opłata wpisowa w wysokości 20 zł. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

Start: