Stand-up Radiowcy Bez Cenzury w Wojkowicach

19 maja 2019

PLN30

Stand-up Radiowcy Bez Cenzury w Wojkowicach

Znani z radiowych show, stand-upowi wyjadacze, mikrofoniarze – wystąpią na scenie MOK-u w stand-upie bez cenzury! To czego nie mogą powiedzieć na antenie, bądź przemilczą, w show na żywo ujawni się bez zbędnych pominięć. Utalentowani, dowcipni i z pewnością niegrzeczni będą nas bawić już 19 maja o godzinie 19.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie MOK.

Radiowcy bez cenzury to grupa  dziennikarzy, dla których mikrofon to najważniejszy środek wyrazu. Zwykle ukryci za własnych głosem, docierają do nas za pośrednictwem radioodbiorników, ale tym razem będziemy mogli zobaczyć ich w występie na żywo. Jako stand-uperzy radzą sobie doskonale i udowadniają, że scena to również ich drugi dom. W skład grupy wchodzą: Jacek Tomkowicz, Robert Karpowicz, Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski. Jak wiadomo w stand-upie cenzury nie ma! Wszystkie chwyty dozwolone, liczy się refleks, poczucie humoru, komizm sytuacyjny i pójście na żywioł. Przekonamy się o tym na pierwszym pokazie stand-upu w Wojkowicach. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru i mocnych wrażeń.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 32 769 64 82, mailowo: bilety@mokwojkowice.pl, a także przez Messengera ⇐ kliknij, aby przejść na naszego Facebooka.

Już 19 maja 2019 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

19 maja 2019