Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W ubiegłą sobotę Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach odwiedził wyjątkowy gość- Święty Mikołaj. Wszyscy którzy przybyli się z nim spotkać bawili się doskonale w towarzystwie dobrze znanego bałwanka oraz przesympatycznych elfów.  Jedną z wielu atrakcji tego wieczoru był śnieg, który spadł na głowy rozbawionych dzieci.

Choć pogoda za oknem jeszcze jesienna, to w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach zapanował już gwiazdkowy nastrój. Kolorowe dekoracje, sztuczny śnieg oraz ogromna choinka pozwoliły poczuć klimat nadchodzących świąt. Najmłodsi mieszkańcy Wojkowic, którzy licznie zebrali się w sali widowiskowej, chętnie uczestniczyli w konkursach organizowanych przez parę sympatycznych elfów oraz ich przyjaciela bałwanka Teodora. Na zakończenie wszystkie grzeczne dzieci otrzymały paczki z rąk samego świętego Mikołaja, który chętnie pozował do wspólnych zdjęć.

To był niezapomniany wieczór, teraz pozostaje nam już tylko czekać na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia!

Sylwia Łukasik