Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia 2019 - 7 grudnia 2019

Już wkrótce nadejdzie jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku, zanim jednak na dobre poczujemy magię Świąt Bożego Narodzenia, możemy nacieszyć się mikołajkami, czyli dniem Świętego Mikołaja! Dokładnie 6 grudnia pojawi się również w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach gdzie przy asyście pomocników wręczy dzieciom prezenty. Zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe spotkanie na godzinę 17.  Bilety w cenie 10 zł (od dziecka) będą dostępne w kasie MOK-u lub online.

Zgodnie z tradycją, co roku 6 grudnia Święty Mikołaj odwiedza dzieci i zostawia im drobne upominki i prezenty. Można wcześniej napisać do niego list i upewnić się, że zostanie dostarczony pod właściwy adres lub czekać na miłą niespodziankę. Aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, warto spędzić go wspólnie z innymi dziećmi i włączyć się w oczekiwanie na mikołajkowe spotkanie. Jeszcze zanim to nastąpi zapraszamy dzieci na interaktywny spektakl, który wprowadzi nas w atmosferę oczekiwania na przyjście brodatego gościa z dalekiej północy. Przedstawienie będzie utrzymane w świątecznym klimacie, a dzieci będą mogły włączyć się do wspólnej zabawy z aktorami na scenie. Czeka więc na nas dużo dobrej zabawy, a zaraz potem najważniejsza część programu – czyli upragnione prezenty wręczane osobiście przez Mikołaja! Każde dziecko będzie mogło zamienić z nim również parę słów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy serdecznie, a w kwestiach organizacyjnych prosimy o telefon pod numer 32 769 64 82.

Start:
6 grudnia 2019