Spektakl dla dzieci “Złota Rybka” / Teatr Sztuka / NA ŻYWO z MOKu

6 marca 2021 - 7 marca 2021

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na kolejny spektakl online – tym razem poznamy historię Złotej Rybki. To klasyczna opowieść z morałem, bajka mówiąca o tym co w życiu jest najważniejsze oraz dlaczego warto dbać o najbliższych i cieszyć się życiem. Przedstawienie wykona dla nas Teatr Sztuka z Trzebini, a streaming online na żywo bezpośrednio z MOK-u odbędzie się w sobotę 6 marca o godzinie 11.00. Zapraszamy wszystkie dzieci do oglądania spektaklu na naszym kanale na YouTube – link poniżej.

Złotka Rybka spełnia marzenia, zwykle trzy, dlatego warto je dobrze przemyśleć! Rybak i jego żona pewnego dnia właśnie taką rybkę znaleźli w sieci zarzuconej na głębokie wody morza. Rybka była piękna i magiczna – mogła spełnić ich największe marzenia o bogactwie i dostatku. Ale czy naprawdę to wszystko przyniosło im szczęście? Przekonamy się o tym już niebawem! Spektakl jest adaptacją bajki Aleksandra Puszkina, z której płynie bardzo ważna lekcja nie tylko dla dzieci – w życiu należy kierować się dobrem i uczciwością, nie pragnąc zbyt wiele oraz unikając zachłanności.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału i ustawienia przypomnienia o rozpoczynającej się transmisji klikając w dzwoneczek.

Start:
6 marca 2021