Spektakl dla dzieci “Trzy Świnki” / Teatr Sztuka / NA ŻYWO z MOKu

6 lutego 2021 - 7 lutego 2021

Slider do wydarzenia spektakl dla dzieci onlline "trzy świnki" 6 lutego o godzinie 11

Spektakl dla dzieci “Trzy Świnki” / Teatr Sztuka / NA ŻYWO z MOKu

Kto nie zna bajki o trzech małych świnkach? Na pewno każde dziecko kiedyś słyszało tą pouczającą historię o spotkaniu świnek z wilkiem i związanych z tym perypetiach. Warto przypomnieć ją sobie jeszcze raz i zapamiętać morał płynący z tej historii, ale przede wszystkim dobrze się bawić razem z rezolutnymi zwierzątkami. Na przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Sztuka z Trzebini zaprasza Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Spektakl odbędzie się 6 lutego o godzinie 11.00 i będzie miał formę streamingu online prosto z MOK-u. Zapraszamy wszystkie dzieci do oglądania spektaklu na naszym kanale na YouTube – link poniżej.

Trzy małe świnki mają poważny problem – ktoś niszczy ich domek i muszą co chwilę od nowa go budować. Używają do tego różnych materiałów, ale nie zawsze udaje im zrobić to dobrze i porządnie. Muszą więc zdać egzamin z samodzielności, a jest im dużo łatwiej gdy przy tym tańczą, śpiewają, głośno się śmieją i zachęcają do tego dzieci przed ekranami! Wilka się nie boją, a murując  domek proszą dzieci aby im pomagały i wspierały w tym wysiłku. Spektakl pokazuje, że wspólnymi siłami można wiele zdziałać, najważniejsze to mieć dobre nastawienie! Przedstawienie jest darmowe, jedyne co należy zrobić to w odpowiednim momencie włączyć komputer, telewizor, tablet czy smartfon. Do zobaczenia w sobotnie przedpołudnie!

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału i ustawienia przypomnienia o rozpoczynającej się transmisji klikając w dzwoneczek

Start:
6 lutego 2021