Rozpoczynamy sezon na Happeningi!

17 maja 2019

Rozpoczynamy sezon na Happeningi!

Wszyscy z niecierpliwością oczekują pięknej, słonecznej pogody i aby trochę zaczarować rzeczywistość ogłaszamy rozpoczęcie plenerowych zabaw z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wojkowicach! Wzorem ubiegłorocznych, cyklicznych wydarzeń w Parku Miejskim, wznawiamy Happeningi – czyli tymczasowe, intensywne, kolorowe i wesołe zabawy na świeżym powietrzu. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 17 maja w godzinach od 16 do 18.00. Zapraszamy serdecznie!

Happeningi organizowane przez wojkowicki MOK to świetna okazja do kreatywnej rozrywki w otoczeniu przyrody i wielka frajda dla maluchów, które uwielbiają ciekawe atrakcje prowadzone przez animatorów.  A tych z pewnością nie zabraknie – pojawią się wielkie bańki mydlane, które będzie można również samodzielnie zrobić. W programie znajdzie się również miejsce na malowanie twarzy, czyli wiosenno-letnie, kolorowe makijaże. Pojawią się balonowe zwierzaki-cudaki,a dla każdego chętnego także balonowa biżuteria. Do tego zabawy z animatorami, energiczna muzyka i inne niespodzianki. Stoisko MOK-u znajdziecie w pobliżu placu zabaw w Parku Miejskim. Oczywiście najważniejsza jest pogoda, więc w razie niesprzyjającej aury Happening zostanie odwołany.

17 maja 2019
Wydarzenie kategorie: